Name | Country | Categ. | Preliminary Round | Final Round | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikolaeva Anna | RUS | -14 F | 2.00/52/14.25 | 4.00/52/14.25 | |||
2 | Ryliakova Vlada | RUS | -14 F | 2.50/52/16.00 | 0.00/52/14.25 | |||
3 | Terebikhina Daria | RUS | -14 F | 1.50/52 | 2.00/52/16.00 | |||
4 | Mitrohina Lidia | RUS | -14 F | 3.50/52 | 3.50/52 | |||
5 | Botanova Victoria | RUS | -14 F | 3.00/43 | 2.00/37 |
Name | Country | Categ. | Preliminary Round | Final Round | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Malinovskiy Georgiy | RUS | -14 M | 2.50/55/13.00 | 5.00/55/13.00 | |||
2 | Markizov Arseniy | RUS | -14 M | 2.00/52 | 2.00/55/16.00 | |||
3 | Galkin Alexandr | RUS | -14 M | 3.00/46 | 5.00/46 | |||
4 | Nikolaev Egor | RUS | -14 M | 1.00/46 | 4.00/46 | |||
5 | Filipenko Artem | RUS | -14 M | 1.00/40 | 1.50/40 |
Name | Country | Categ. | Preliminary Round | Final Round | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Groznova Olga | RUS | -17 F | 0.50/55/13.00 | 4.00/55/14.25 | |||
2 | Malkina Mariya | RUS | -17 F | 3.00/55/18.25 | 3.00/52 |
Name | Country | Categ. | Preliminary Round | Final Round | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Motov Victor | RUS | -17 M | 3.00/58/12.00 | 1.50/58/12.00 | |||
2 | Emersons Filips | LAT | -17 M | 3.00/58/16.00 | 3.00/58/13.00 | |||
3 | Arinushkin Danila | RUS | -17 M | 4.00/58/18.25 | 3.50/55/18.25 | |||
4 | Martynov Denis | RUS | -17 M | 1.50/55/18.25 | 6.00/52 | |||
5 | Filipenko Alexey | RUS | -17 M | 2.50/55/18.25 | 4.00/52 | |||
6 | Ivanov Georgy | RUS | -17 M | 2.50/52 | ||||
7 | Ezerov Evgeny | RUS | -17 M | 0.50/40 |
Name | Country | Categ. | Preliminary Round | Final Round | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trubskaya Valeryia | BLR | Ope F | 1.50/55/11.25 | 5.00/55/11.25 | |||
2 | Komarova Ksenia | RUS | Ope F | 1.50/55/11.25 | 3.00/55/11.25 | |||
3 | Mednikova Polina | RUS | Ope F | 1.50/55/12.00 | 4.50/55/13.00 | |||
4 | Savina Polina | RUS | Ope F | 3.50/55/13.00 | 4.25/55/13.00 | |||
5 | Renard-Koktish Anna | RUS | Ope F | 2.50/55/13.00 | 1.00/55/13.00 | |||
6 | Kashitsina Olga | RUS | Ope F | 5.00/55/14.25 | ||||
7 | Gubarenko Olga | RUS | Ope F | 4.50/55/14.25 | ||||
8 | Gibinska Alexandra | RUS | Ope F | 4.00/55/14.25 | ||||
9 | Vorona Maria | RUS | Ope F | 3.50/55/14.25 | ||||
10 | Perepelova Alena | RUS | Ope F | 1.50/55/14.25 | ||||
11 | Decheva Marina | RUS | Ope F | 4.00/52 | ||||
12 | Presnova Ekaterina | RUS | Ope F | 2.50/52 |
Name | Country | Categ. | Preliminary Round | Final Round | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mistryukov Alexander | RUS | Ope M | 5.50/58/12.00 | 2.00/58/11.25 | |||
2 | Sidorenko Alexander | RUS | Ope M | 1.50/58/13.00 | 3.50/58/12.00 | |||
3 | Sukhotin Dmitry | RUS | Ope M | 4.00/58/12.00 | 0.00/58/13.00 | |||
4 | Sheleshnev Dmitriy | RUS | Ope M | 2.00/58/16.00 | 2.25/58/16.00 | |||
5 | Presnov Nikita | RUS | Ope M | 4.50/55/18.25 | 4.00/58/18.25 | |||
6 | Zhokhov Sergey | RUS | Ope M | 5.00/46 | ||||
7 | Balabaev Sergey | RUS | Ope M | 1.00/46 |
Name | Country | Categ. | Preliminary Round | Final Round | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zhokhova Irina | RUS | 35+ F | 2.00/52 | 2.00/55/18.25 | |||
2 | Fomicheva Ksenia | RUS | 35+ F | 4.00/52 | 2.00/52 |
Name | Country | Categ. | Preliminary Round | Final Round | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mednikov Alexey | RUS | 35+ M | 3.00/55/12.00 | 2.50/55/12.00 | |||
2 | Vlasov Sviatoslav | RUS | 35+ M | 2.00/55/13.00 | 2.00/55/13.00 | |||
3 | Gorshcharuk Dmitry | RUS | 35+ M | 5.00/55/18.25 | 2.00/55/13.00 | |||
4 | Linkov Sergey | RUS | 35+ M | 2.00/55/13.00 | 4.00/55/14.25 | |||
5 | Bogdanov Iurii | RUS | 35+ M | 5.00/52 | 1.50/55/18.25 | |||
6 | Lyakhov Roman | RUS | 35+ M | 5.00/46 |
Name | Country | Categ. | Preliminary Round | Final Round | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zhitlovski Mikhail | RUS | 55+ M | 2.00/25 | 3.50/25 |
Name | Country | Categ. | Preliminary Round | Final Round | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ryliakova Vlada | RUS | -14 F | 3140 | 3260 | |||
2 | Nikolaeva Anna | RUS | -14 F | 2560 | 3150 | |||
3 | Mitrohina Lidia | RUS | -14 F | 1240 | 1660 | |||
4 | Lebedeva Ekaterina | RUS | -14 F | 2360 | 950 | |||
5 | Barinova Elizaveta | RUS | -14 F | 780 | 680 | |||
6 | Botanova Victoria | RUS | -14 F | 720 | ||||
7 | Bobkova Alexandra | RUS | -14 F | 600 | ||||
8 | Kiseleva Marya | RUS | -14 F | 580 | ||||
9 | Ukhina Taisiia | RUS | -14 F | 510 |
Name | Country | Categ. | Preliminary Round | Final Round | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Malinovskiy Georgiy | RUS | -14 M | 3160 | 3690 | |||
2 | Zubkov Maxim | RUS | -14 M | 3420 | 2190 | |||
3 | Filipenko Artem | RUS | -14 M | 1480 | 1250 | |||
4 | Nikolaev Egor | RUS | -14 M | 960 | 1160 | |||
5 | Galkin Alexandr | RUS | -14 M | 1010 | 1150 | |||
6 | Shevyakhov Gennady | RUS | -14 M | 780 | ||||
7 | Mitrokhin Rostislav | RUS | -14 M | 770 | ||||
8 | Ilyin Konstantin | RUS | -14 M | 400 |
Name | Country | Categ. | Preliminary Round | Final Round | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Politova Varvara | RUS | -17 F | 4940 | 4520 | |||
2 | Groznova Olga | RUS | -17 F | 2710 | 4190 | |||
3 | Malkina Mariya | RUS | -17 F | 1430 | 1530 |
Name | Country | Categ. | Preliminary Round | Final Round | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zhirkov Ivan | RUS | -17 M | 5730 | 4700 | |||
2 | Filipenko Alexey | RUS | -17 M | 3510 | 4060 | |||
3 | Arinushkin Danila | RUS | -17 M | 3620 | 3290 | |||
4 | Ezerov Evgeny | RUS | -17 M | 2910 | 3130 | |||
5 | Ivanov Georgy | RUS | -17 M | 2820 | 2310 | |||
6 | Golovachev Artem | RUS | -17 M | 2580 | ||||
7 | Zhukovskiy Sergey | RUS | -17 M | 2190 | ||||
8 | Martynov Denis | RUS | -17 M | 1930 | ||||
9 | Kozhevnikov Ruslan | RUS | -17 M | 1450 |
Name | Country | Categ. | Preliminary Round | Final Round | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Savina Polina | RUS | Ope F | 1660 | 4500 | |||
2 | Ivashneva Victoria | RUS | Ope F | 4530 | 4270 | |||
3 | Trubskaya Valeryia | BLR | Ope F | 4370 | 3290 | |||
4 | Timofeeva Julia | RUS | Ope F | 3140 | 2840 | |||
5 | Gibinska Alexandra | RUS | Ope F | 3040 | 2690 | |||
6 | Kolesnikova Veronika | RUS | Ope F | 1090 |
Name | Country | Categ. | Preliminary Round | Final Round | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Balabaev Sergey | RUS | Ope M | 3970 | 4320 | |||
2 | Sheleshnev Dmitriy | RUS | Ope M | 1850 | 3260 | |||
3 | Churakov Danila | RUS | Ope M | 3000 | 2600 | |||
4 | Lipatov Sergey | RUS | Ope M | 4710 |
Name | Country | Categ. | Preliminary Round | Final Round | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mitrohina Lidia | RUS | -14 F | 17.9m | 21.7m | |||
2 | Botanova Victoria | RUS | -14 F | 11.3m | 11.6m |
Name | Country | Categ. | Preliminary Round | Final Round | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Malinovskiy Georgiy | RUS | -14 M | 31.5m | 30.0m | |||
2 | Cherenkov Alexander | RUS | -14 M | 18.4m | 19.9m | |||
3 | Galkin Alexandr | RUS | -14 M | 10.8m | 10.7m |
Name | Country | Categ. | Preliminary Round | Final Round | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Groznova Olga | RUS | -17 F | 29.5m | 29.3m | |||
2 | Tischenko Varvara | RUS | -17 F | 0.00m |
Name | Country | Categ. | Preliminary Round | Final Round | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Khvostov Semen | RUS | -17 M | 31.8m | 32.7m | |||
2 | Muntian Sergei | RUS | -17 M | 29.2m | 28.1m | |||
3 | Arinushkin Danila | RUS | -17 M | 25.5m | 25.7m | |||
4 | Ivanov Georgy | RUS | -17 M | 15.9m |
Name | Country | Categ. | Preliminary Round | Final Round | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gibinska Alexandra | RUS | Ope F | 43.3m | 43.5m | |||
2 | Savina Polina | RUS | Ope F | 35.6m | 35.8m | |||
3 | Pozdnyakova Daria | RUS | Ope F | 33.3m | 34.2m | |||
4 | Trubskaya Valeryia | BLR | Ope F | 34.0m | 33.3m |
Name | Country | Categ. | Preliminary Round | Final Round | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arefiev Egor | RUS | Ope M | 53.3m | 58.0m | |||
2 | Sukhotin Dmitry | RUS | Ope M | 40.5m | 47.0m | |||
3 | Sheleshnev Dmitriy | RUS | Ope M | 33.1m | 35.0m | |||
4 | Kuznetsov Sergey | RUS | Ope M | 24.7m | 25.9m |
Name | Country | Categ. | Slalom | Tricks | Jump | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mitrohina Lidia | RUS | -14 F | 1000.00 | 1000.00 | 1000.00 | 3000.00 | |
2 | Botanova Victoria | RUS | -14 F | 433.73 | 312.93 | 746.66 |
Name | Country | Categ. | Slalom | Tricks | Jump | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Malinovskiy Georgiy | RUS | -14 M | 1000.00 | 1000.00 | 1000.00 | 3000.00 | |
2 | Galkin Alexandr | RUS | -14 M | 311.65 | 37.21 | 348.86 |
Name | Country | Categ. | Slalom | Tricks | Jump | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Groznova Olga | RUS | -17 F | 1000.00 | 1000.00 | 1000.00 | 3000.00 |
Name | Country | Categ. | Slalom | Tricks | Jump | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arinushkin Danila | RUS | -17 M | 1000.00 | 1000.00 | 1000.00 | 3000.00 | |
2 | Ivanov Georgy | RUS | -17 M | 156.25 | 779.01 | 935.26 |
Name | Country | Categ. | Slalom | Tricks | Jump | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trubskaya Valeryia | BLR | Ope F | 1000.00 | 971.11 | 641.51 | 2612.62 | |
2 | Savina Polina | RUS | Ope F | 728.72 | 1000.00 | 709.43 | 2438.15 | |
3 | Gibinska Alexandra | RUS | Ope F | 595.74 | 675.56 | 1000.00 | 2271.30 |
Name | Country | Categ. | Slalom | Tricks | Jump | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sheleshnev Dmitriy | RUS | Ope M | 1000.00 | 1000.00 | 1000.00 | 3000.00 |