Name | Team | Kvalifisering | Finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonstad Anniken | Moelv | 4,00/49 | 4,00/49 | |||
2 | Nytroen Astrid | Moelv | 1,50/49 | 0,50/46 | |||
3 | Skar Selma | Moelv | 5,00/43 | 4,00/43 |
Name | Team | Kvalifisering | Finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bergsodden Adrian | Moelv | 2,00/52 | 2,50/52 | |||
2 | Syversen Theo | Lillehammer | 3,50/37 | 4,00/46 | |||
3 | Oglænd Jorgen Eide | Stavanger | 1,00/37 | 1,00/37 |
Name | Team | Kvalifisering | Finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Handegaard Nora | Ullensaker | 1,00/55/13.00 | 5,00/55/14.25 | |||
2 | Stokke Nora | Skien | 5,00/55/16.00 | 4,00/55/14.25 | |||
3 | Borge Julie | Slåstad | 2,00/55/14.25 | 2,00/55/14.25 | |||
4 | Stalheim Kaja | Slåstad | 3,50/55/18.25 | 2,00/55/16.00 | |||
5 | Sektnan Bakli Agathe | Slåstad | 5,00/55/18.25 | 5,00/55/18.25 | |||
6 | Sorlie Grendel Sofie-Amalie | Slåstad | 2,00/55/18.25 | 3,00/55/18.25 | |||
7 | Nyborg Malin | Enebakk | 5,00/52 | 5,50/52 | |||
8 | Skjelvik Eira | Slåstad | 1,50/52 | 4,00/52 | |||
9 | Carolin Sigrid | Lillehammer | 3,00/49 | ||||
9 | Oglænd Maren | Stavanger | 3,00/49 | ||||
11 | Black Charlotte | Enebakk | 3,00/43 | ||||
12 | Kvisla Emma Christine | Slåstad | 0,50/37 | ||||
13 | Bergsodden Aurora | Moelv | 0,00/37 | ||||
13 | Syversen Luna | Lillehammer | 0,00/37 |
Name | Team | Kvalifisering | Finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nereng Magnus | Lillehammer | 3,00/58/16.00 | 3,00/58/16.00 | |||
2 | Rambo Kristof Leander Kjolnes | Kvelde | 2,00/46 | 2,50/46 | |||
3 | Broen Martin | Slåstad | 3,00/40 | 3,00/40 |
Name | Team | Kvalifisering | Finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vang Eline | Kvelde | 2,25/55/13.00 | 0,50/55/13.00 | |||
2 | Moss Andrea Brondbo | Slåstad | 4,00/55/14.25 | 4,50/55/16.00 | |||
3 | Knapkoien Tuva Larsdatter | Moelv | 4,50/49 | 3,00/52 |
Name | Team | Kvalifisering | Finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stalheim Sondre | Slåstad | 3,00/58/12.00 | 3,50/58/12.00 | |||
2 | Viker Vemund | Lillehammer | 4,00/58/14.25 | 5,00/58/14.25 | |||
3 | Handegaard Haakon | Ullensaker | 3,50/58/14.25 | 5,50/58/16.00 | |||
4 | Wigdel Petter | Lillehammer | 2,50/58/13.00 | 2,50/40 | |||
5 | Larsen Magnus Kvalheim | Lillehammer | 3,50/58/14.25 | 1,00/40 | |||
6 | Stalheim Marius | Slåstad | 5,00/58/18.25 | ||||
7 | Hjelle Erik Danilo | Enebakk | 4,00/49 | ||||
8 | Stokke Trym | Skien | 1,00/40 | ||||
9 | Knapkoien Trym Larssonn | Moelv | DNS |
Name | Team | Kvalifisering | Finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vang Lise | Kvelde | 1,00/55/12.00 | 4,00/55/13.00 | |||
2 | Varming Susanne | A&B | 4,50/55/14.25 | 5,00/55/16.00 | |||
3 | Kjolnes Mariann | Kvelde | 4,50/52 | 3,00/55/18.25 |
Name | Team | Kvalifisering | Finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Van Niekerk Andre | Stavanger | 2,00/55/11.25 | 2,00/55/11.25 | |||
2 | Dale Espen | Stavanger | 2,00/55/12.00 | 2,50/55/12.00 | |||
3 | Haland Ole Magne | Stavanger | 4,00/52 | 2,00/55/18.25 | |||
4 | Hvaara Kristian | Kvelde | DNS | ||||
4 | Rio Espen | Stavanger | DNS |
Name | Team | Kvalifisering | Finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Foss Anders | A&B | 2,00/55/10.75 | 2,00/55/10.75 | |||
2 | Marthinsen Lars Andreas | A&B | 0,50/55/13.00 | 3,00/55/12.00 |
Name | Team | Kvalifisering | Finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Finstad Hanne Lotte | Slåstad | 3,00/52/16.00 | 5,50/52 |
Name | Team | Kvalifisering | Finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hallberg Hans Niklas | A&B | 2,50/37 | 2,00/55/12.00 | |||
2 | Gjertsen Espen | Enebakk | 2,00/55/14.25 | 1,00/55/13.00 |
Name | Team | Kvalifisering | Finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johnsen Lasse Vidar | Slåstad | 4,00/52/14.25 | 0,50/52/14.25 |
Name | Team | Kvalifisering | Finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lilleberg Audun | Svorken | 2,00/52/14.25 | 2,00/52/14.25 |
Name | Team | Kvalifisering | Finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Syversen Theo | Lillehammer | 20 | 20 |
Name | Team | Kvalifisering | Finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stokke Nora | Skien | 1400 | 1550 | |||
2 | Borge Julie | Slåstad | 910 | 790 | |||
3 | Stalheim Kaja | Slåstad | 700 | 700 | |||
4 | Nyborg Malin | Enebakk | 790 | 620 | |||
5 | Handegaard Nora | Ullensaker | 530 | 370 | |||
6 | Black Charlotte | Enebakk | 260 | 290 | |||
7 | Kvisla Emma Christine | Slåstad | 180 | ||||
8 | Syversen Luna | Lillehammer | 70 | ||||
9 | Sektnan Bakli Agathe | Slåstad | 40 | ||||
10 | Skjelvik Eira | Slåstad | DNS |
Name | Team | Kvalifisering | Finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nereng Magnus | Lillehammer | 840 | 1250 | |||
2 | Rambo Kristof Leander Kjolnes | Kvelde | 1240 | 870 | |||
3 | Broen Martin | Slåstad | 290 | 410 |
Name | Team | Kvalifisering | Finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vang Eline | Kvelde | 1440 | 2030 | |||
2 | Moss Andrea Brondbo | Slåstad | 170 | 230 |
Name | Team | Kvalifisering | Finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stalheim Sondre | Slåstad | 3330 | 2910 | |||
2 | Larsen Magnus Kvalheim | Lillehammer | 1230 | 2440 | |||
3 | Stalheim Marius | Slåstad | 930 | 1490 | |||
4 | Stokke Trym | Skien | 1410 | 1330 | |||
5 | Handegaard Haakon | Ullensaker | 920 | 840 | |||
6 | Viker Vemund | Lillehammer | 890 | ||||
7 | Hjelle Erik Danilo | Enebakk | 730 | ||||
8 | Wigdel Petter | Lillehammer | 0 |
Name | Team | Kvalifisering | Finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vang Lise | Kvelde | 2320 | 2930 | |||
2 | Kjolnes Mariann | Kvelde | 950 | 1150 |
Name | Team | Kvalifisering | Finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dale Espen | Stavanger | 240 | 260 |
Name | Team | Kvalifisering | Finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Finstad Hanne Lotte | Slåstad | 840 | 770 |
Name | Team | Kvalifisering | Finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gjertsen Espen | Enebakk | 1250 | 990 |
Name | Team | Kvalifisering | Finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johnsen Lasse Vidar | Slåstad | 770 | 670 |
Name | Team | Kvalifisering | Finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lilleberg Audun | Svorken | 230 | 500 |
Name | Team | Kvalifisering | Finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bergsodden Adrian | Moelv | 17,8m | 17,8m | |||
2 | Syversen Theo | Lillehammer | 10,5m | 10,8m |
Name | Team | Kvalifisering | Finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stalheim Kaja | Slåstad | 27,9m | 25,5m | |||
2 | Stokke Nora | Skien | 19,3m | 19,6m | |||
3 | Sektnan Bakli Agathe | Slåstad | 13,9m | 15,2m | |||
4 | Black Charlotte | Enebakk | 12,3m | 12,4m | |||
5 | Handegaard Nora | Ullensaker | 0,00m | ||||
5 | Nyborg Malin | Enebakk | 0,00m | ||||
5 | Syversen Luna | Lillehammer | 0,00m |
Name | Team | Kvalifisering | Finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rambo Kristof Leander Kjolnes | Kvelde | 28,5m | 27,8m | |||
2 | Nereng Magnus | Lillehammer | 17,9m | 20,0m |
Name | Team | Kvalifisering | Finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vang Eline | Kvelde | 30,3m | 29,6m | |||
2 | Moss Andrea Brondbo | Slåstad | 10,2m | 10,5m |
Name | Team | Kvalifisering | Finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stalheim Sondre | Slåstad | 47,1m | 45,1m | |||
2 | Wigdel Petter | Lillehammer | 32,9m | 35,1m | |||
3 | Larsen Magnus Kvalheim | Lillehammer | 32,5m | 32,5m | |||
4 | Stokke Trym | Skien | 30,5m | 30,5m | |||
5 | Stalheim Marius | Slåstad | 29,7m | 30,1m | |||
6 | Handegaard Haakon | Ullensaker | 22,4m | ||||
7 | Viker Vemund | Lillehammer | 20,1m | ||||
8 | Knapkoien Trym Larssonn | Moelv | DNS |
Name | Team | Kvalifisering | Finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vang Lise | Kvelde | 28,6m | 29,2m | |||
2 | Kjolnes Mariann | Kvelde | 25,9m | 26,9m |
Name | Team | Kvalifisering | Finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dale Espen | Stavanger | 16,0m | 16,6m |
Name | Team | Kvalifisering | Finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johnsen Lasse Vidar | Slåstad | 27,5m | 26,8m |
Name | Team | Kvalifisering | Finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lilleberg Audun | Svorken | 27,9m | 27,1m |
Name | Team | Slalom | Tricks | Jump | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Syversen Theo | Lillehammer | 378,38 | 3,02 | 134,28 | 515,68 |
Name | Team | Slalom | Tricks | Jump | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stalheim Kaja | Slåstad | 625,00 | 67,05 | 535,90 | 1227,95 | |
2 | Stokke Nora | Skien | 725,00 | 148,47 | 323,08 | 1196,55 | |
3 | Handegaard Nora | Ullensaker | 762,50 | 50,77 | 813,27 | ||
4 | Sektnan Bakli Agathe | Slåstad | 587,50 | 3,83 | 210,26 | 801,59 | |
5 | Nyborg Malin | Enebakk | 518,75 | 75,67 | 594,42 | ||
6 | Black Charlotte | Enebakk | 262,50 | 27,78 | 138,46 | 428,74 | |
7 | Syversen Luna | Lillehammer | 6,70 | 6,70 |
Name | Team | Slalom | Tricks | Jump | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nereng Magnus | Lillehammer | 614,46 | 103,73 | 249,52 | 967,71 | |
2 | Rambo Kristof Leander Kjolnes | Kvelde | 246,99 | 102,90 | 412,67 | 762,56 |
Name | Team | Slalom | Tricks | Jump | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vang Eline | Kvelde | 703,39 | 180,28 | 437,15 | 1320,82 | |
2 | Moss Andrea Brondbo | Slåstad | 655,37 | 20,43 | 65,67 | 741,47 |
Name | Team | Slalom | Tricks | Jump | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stalheim Sondre | Slåstad | 751,35 | 264,92 | 569,60 | 1585,87 | |
2 | Larsen Magnus Kvalheim | Lillehammer | 621,62 | 194,11 | 362,22 | 1177,95 | |
3 | Wigdel Petter | Lillehammer | 675,68 | 399,15 | 1074,83 | ||
4 | Stalheim Marius | Slåstad | 508,11 | 118,54 | 328,12 | 954,77 | |
5 | Handegaard Haakon | Ullensaker | 621,62 | 73,19 | 218,75 | 913,56 | |
6 | Viker Vemund | Lillehammer | 637,84 | 70,80 | 186,08 | 894,72 | |
7 | Stokke Trym | Skien | 10,81 | 112,17 | 333,81 | 456,79 |
Name | Team | Slalom | Tricks | Jump | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vang Lise | Kvelde | 905,41 | 488,33 | 639,77 | 2033,51 | |
2 | Kjolnes Mariann | Kvelde | 608,11 | 191,67 | 573,49 | 1373,27 |
Name | Team | Slalom | Tricks | Jump | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dale Espen | Stavanger | 805,88 | 23,42 | 178,77 | 1008,07 |
Name | Team | Slalom | Tricks | Jump | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johnsen Lasse Vidar | Slåstad | 764,71 | 256,67 | 833,33 | 1854,71 |
Name | Team | Slalom | Tricks | Jump | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lilleberg Audun | Svorken | 735,29 | 166,67 | 845,45 | 1747,41 |